سایت شیک : طراحی سایت

شکایت کارکنان سابق گوگل به سبب عدم نقض تعهدات و اخراج

شکایت کارکنان سابق گوگل به سبب عدم نقض تعهدات و اخراج

سایت شیک: گروهی از کارکنان سابق گوگل، شرکت آلفابت را به سبب نقض تعهدات نسبت به کارکنان و اخراج آنها مورد پیگرد قضائی قرار دادند.به گزارش سایت شیک به نقل از رویترز، شعار کاری مشهور گوگل «شرور نباش» است که کارکنان اخراجی گوگل در شکایت خود مدعی شده اند، این شرکت در عمل توجهی به شعار مذکور ندارد و به آن احترام نمی گذارد.
بر اساس شکایتی که توسط کارکنان مورد اشاره تقدیم دادگاهی در کالیفرنیا شده، ربکا ریورز، سوفی و مالدمن و پل دوک مدعی شده اند آنها دو سال قبل بدان علت اخراج شدند که به تعهد کاری خود در مورد اعلام نقض شعار "شرور نباش" گوگل عمل کرده بودند.
گوگل تابحال واکنشی به ادعاهای این افراد نشان نداده است. این شرکت قبلاً گفته بود که کارمندان اخراجی سیاست های امنیت داده ها را در گوگل نقض کرده اند.
این سه مهندس نرم افزار سابق گوگل نگرانی هایی را در انجمن های داخل این شرکت در مورد فروش احتمالی خدمات فناوری ابری گوگل به مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده مطرح کرده بودند. این اداره در آن زمان از روش های بازداشتی استفاده می کرد که توسط فعالان حقوق بشر غیرانسانی تلقی می شد، همچون این روش ها می توان به جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده هایشان اشاره نمود.
از نظر این سه نفر، اقدام اداره مهاجرت آمریکا برمبنای سیاست های گوگل، مصداق عملکرد شریرانه است. برای اینکه این شرکت در سیاستگذاری خود تصریح کرده: شرافتمندانه رفتار کنید و با یکدیگر محترمانه رفتار کنید و بالاترین استانداردهای ممکن برای رفتار تجاری اخلاقی را رعایت کنید. گوگل از سال ۲۰۰۴ شعار شرور نباش را سرلوحه رفتار خود قرار داده و مدعی است آنرا ارزش کلیدی خود تلقی می کند.


منبع:

1400/09/09
23:29:26
5.0 / 5
1292
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک