سایت شیک : طراحی سایت
مدیرعامل مخابرات تاكید كرد؛

لزوم ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور

لزوم ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور

به گزارش سایت شیک مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به دنبال ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور هستیم.به گزارش سایت شیک به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم افتتاح پروژه فاز ۸ پلاس توسعه همراه اول عنوان کرد: اپراتور اول تلفن همراه با تاکید بر توان زیرساختی مخابرات کشور و هم افزایی حوزه های ثابت و سیار، نقش خویش را در توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور با بهره برداری از پروژه فاز ۸ پلاس به عالی ترین صورت ایفا می کند. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: پروژه فاز ۸ پلاس توسعه همراه اول بعنوان یکی از مهم ترین پروژه های مخابراتی کشور، پیشران توسعه صنعت ارتباطات است و در اجرای آن، شرکت مخابرات ایران با توسعه فیبر برای توسعه سایت های نسل سوم و چهارم و بالاتر و ایجاد پهنای باند کافی داخل مراکز برای پشتیبانی از سایت ها، حداکثر همکاری را با همراه اول در اجرا و تحقق چشم انداز توسعه فاز ۸ پلاس انجام داده است.

مهندس سلطانی اظهار داشت: در این راه ضرورت توانمندسازی عوامل اجرایی استان ها و هماهنگی مناطق مخابراتی بسیار لازم است. همینطور کوشش برای ایجاد انضباط مالی روز افزون در تمام بخش های مخابرات و همراه اول و ارتباط مناسب با شرکت نقش اول کیفیت (ناک) از پیش نیازهای به سرانجام رسیدن این پروژه مهم کشوری است.

وی با گرامی داشت تقارن برگزاری مراسم فاز ۸ پلاس با هفته بسیج، انجام چنین پروژه ای را محتاج جاری شدن روحیه بسیجی در سرتاسر مجموعه مخابرات و همراه اول عنوان نمود و اضافه کرد: فعالیتهای همراه اول بخصوص در دو سه سال گذشته با نگاهی جدید، بسیارجامع نگر و قابل ستایش بوده است.

مهندس سلطانی تصریح کرد: اجرای این پروژه، حاصل نگاه و استراتژی درست مدیریتی است که علیرغم شرایط اقتصادی سخت تمام اپراتورها، این تحول عظیم بوجود آمده است.

وی با تکیه بر همکاری صمیمانه و پیگیرانه مخابرات ایران بخصوص در مناطق در خلال دوسال گذشته برای به ثمر رساندن این پروژه اظهار داشت: این همیاری و همکاری، نمونه ای از همگرایی بخش ثابت و سیار و پروژه ای زیربنایی برای توسعه کل صنعت ارتباطات کشور است.

مهندس سلطانی، ایجاد انگیزه رقابتی برای استان ها و مناطق مخابراتی را یکی از راهکارهای مهم در ارزیابی عملکرد میزان هماهنگی مخابرات های مناطق با حوزه سیار عنوان نمود و اضافه کرد: بررسی عملکرد استان ها از جانب حوزه ستادی در بخش ارتباط با سیار به صورت مستمر و برنامه ریزی شده انجام می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: در صورت مواجه نبودن شرکت مخابرات ایران با مشکلات موجود، یعنی تحریم داخلی حاصل از سیاست گذاری نادرست و تحریم خارجی، این شرکت می توانست بسیار بهتر از وضعیت فعلی، اقدامات توسعه ای را در سرتاسر کشور انجام دهد.

مهندس سلطانی اظهار داشت: تمام مجموعه کارکنان مخابرات و همراه اول، یک خانواده هستند و در این راستا، اختیار لازم به استان ها در مورد حداکثر همکاری با مجموعه سیار داده شده است که این نظم مدیریتی در اجرا و تسریع پروژه فاز ۸ پلاس همراه اول بسیار اثرگذار است.

ایشان در ادامه سفارش هایی به مدیران ستادی و مناطق در خصوص تعامل و همکاری را بیان کرد و اضافه کرد: مبادرت به موقع مدیران مناطق، استفاده از پتانسیل های فنی مخابرات در استان، برنامه ریری جامع برای دریافت پیمانکاران اجرایی توانمند، و استفاده از حداکثر پتانسیل منابع انسانی خود مخابرات برای اجرای پروژه ها، استفاده از تمام ظرفیت های مخابرات و در نهایت توسعه شرکت را به دنبال خواهد داشت.


منبع:

1400/09/02
23:36:47
5.0 / 5
1028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک