سایت شیک : طراحی سایت
معاون فرهنگی وزارت ارشاد توضیح داد

کوشش برای توافق مجدد با شرکت پست

کوشش برای توافق مجدد با شرکت پست

سایت شیک: معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تفاهم این معاونت با پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران توضیحاتی ارائه داد.


به گزارش سایت شیک به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند با اشاره به گفت وگوهای مکرر با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران اظهار داشت: به رغم کوشش های صورت گرفته و جلسات و مذاکرات گوناگون هنوز با شرکت پست درباره استمرار خدمات پستی به ناشران به توافق نرسیده ایم.
او افزود: قرارداد جدیدی که شرکت پست پیشنهاد داده است منجر به افزایش هزینه های پستی ناشران خواهد شد. باتوجه به استفاده گسترده ناشران از این خدمات که قسمتی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می شود و بار مالی این توافق برای این وزارتخانه حدود ۱۵ میلیارد تومان است، هنوز امکان عقد قرارداد جدید فراهم نشده است.
احمدوند ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با تعامل خوب و نگاه فرهنگی وزارت ارتباطات همچنان ناشران و کتابخوانان از خدمات شرکت پست بهره مند باشند.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخر اشاره کرد: توجه به کارهای فرهنگی مد نظر قانونگذار بوده است و امیدواریم مصوبات حمایتی از عرصه فرهنگ مورد توجه دستگاه های ارائه دهنده خدمات باشد.
منبع:

1400/09/01
22:52:53
5.0 / 5
935
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک