سایت شیک : طراحی سایت
علیرضابیگی:

طرح صیانت هیچگاه به نتیجه نمی رسد

طرح صیانت هیچگاه به نتیجه نمی رسد

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی شانسی برای موفقیت در مجلس ندارد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:
« طرح صیانت هیچگاه به نتیجه نخواهد رسید!
مدافعان طرح در اقلیت هستند و اکثریت مجلس، آگاه و کنار مردم است؛ مجلس تسلیم جوسازی نخواهد شد و این طرح شانسی برای موفقیت ندارد.»
به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از چندی قبل در مجلس کلید خورد و از همان روزهای ابتدایی با موجی از انتقادات همراه بود. منتقدان این طرح معتقد هستند که اجرای چنین طرحی در کشور محدودیت دسترسی کاربران به فضای مجازی و صدمه به کسب و کارهای مجازی را به دنبال دارد.
از طرفی موافقان این طرح هرگونه محدودسازی دسترسی کاربران به فضای مجازی را تکذیب کرده اند و تاکید دارند که این طرح صرفاً به دنبال ساماندهی فضای مجازی و صیانت از حقوق کاربران است.
این طرح حالا با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر مبنای اصل ۸۵ قانون اساسی در کمیسیونی ویژه در دست بررسی می باشد که جلسات این کمیسیون هم به صورت آنلاین و زنده پخش می شود.1400/08/23
10:05:07
5.0 / 5
1048
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
طراحی سایت شیک
لینک دوستان سایت شیك
طراح سایت شیک