سایت شیک : طراحی سایت

رویدادی برای توسعه پست هوشمند با حمل و نقل پاک و برقی

رویدادی برای توسعه پست هوشمند با حمل و نقل پاک و برقی

اولین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۲۰ و ۲۱ مهرماه سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش سایت شیک به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری پست، لجستیک پیشرفته و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست در یک همکاری مشترک مبادرت به برگزاری «نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست» کرده اند.
محورهای درنظر گرفته شده برای این رویداد شامل «پست هوشمند»، «لجستیک یکپارچه»، «سیستم های پرداخت»، «حمل ونقل پاک و برقی»، «سکوی تجارت الکترونیک» و «استفاده از فناوری های حمل و نقل پیشرفته و هوشمند» می شود. شرکت کنندگان می توانند به شکل حضوری و مجازی در این رویداد شرکت و درخواست پذیرش برای حضور در مراکز نوآوری خویش را ارائه نمایند.
چند سالی است که کسب و کارها به سمت هوشمندسازی فعالیت ها، استفاده از نوآوری ها و خلاقیت ها و توسعه استفاده از فناوری های در رابطه با فضای مجازی و خدمات الکترونیکی هستند. برگزاری چنین رویدادهایی هم این هدف را تسریع می کند و نهادهای دولتی و بخش خصوصی را به همکاری با هم و استفاده از ظرفیت های موجود سوق می دهد.
در همین راستا، شرکت ملی پست و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش هستند تا استفاده از ظرفیت دانشی و تخصصی مراکز نوآوری، صاحبان ایده و شتاب دهنده ها در عرضه خدمات پستی را ارتقاء دهند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان می توانند برای مشارکت در این طرح و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http: //sat.isti.ir/ رجوع کنند.
منبع:

1400/07/17
20:09:48
5.0 / 5
1305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
طراحی سایت شیک
طراح سایت شیک